روغن کرچک

  • تقویت کننده مژه و ابرو

  • ملین بسیار قوی

  • ضد خشکی پوست و مو

  • از بین برنده لک های پوستی

75,000 تومان
حجم:
درب محصول
5/5

توضیحات محصول:

 روغن کرچک یک روغن گیاهی گرفته شده از گیاه کرچک می باشد، که در اثر پرس و فشار دانه های کرچک با دستگاه های روغن گیری انجام می شود. می توان گفت خرید روغن کرچک یک انتخاب خوب برای پوست و مو شما می تواند باشد زیرا خواص و فواید بسیار زیادی برای شما دارد.

خرید روغن کرچک

روغن کرچک خواص بسیار زیادی دارد که بهتر است آن ها را به خوبی بدانید تا بتوانید از این خواص به بهترین شکل استفاده لازم را ببرید. از مزایای این روغن می توان به پاکسازی روده ها، بیماری های پوستی، درمان میخچه و ... اشاره کرد.

خواص روغن کرچک برای پوست

 روغن کرچک برای پوست خواص فراوانی مثل مرطوب کننده طبیعی، بهبود زخم، ضد آکنه، خاصیت ضد میکروبی و... را دارد.

 بسیاری از افراد برای درمان بسیاری از مشکلات پوستی از این روغن طبیعی استفاده می کنند تا از خواص و مزایای این روغن فوق العاده بهره مند شوند. شما می توانید برای اینکه به راحتی از این روغن استفاده کنید سه الی چهار قطره از روغن کرچک را روی دست بریزید و پوست خود را به صورت دورانی و ضربه ای ماساژ دهید. برای دریافت کامل خواص این روغن عالی بهتر است از این روغن دو بار در طول روز مصرف کنید.

روغن کرچک بکلی

خواص روغن کرچک برای مو

این روغن طبیعی می تواند برای مو های شما فوق العاده باشد زیرا خواصی مانند ضد شوره بودن، تسریع در رشد مو، کمک به رشد مجدد مو، ضد موخوره و... را دارد که یک انتخاب عالی و خوب برای مو های شما می تواند باشد. برای استفاده از این روغن در مو های خود باید سه الی چهار قطره از این روغن را روی کف دست خود گرم کنید و ساقه های موی خود را ماساژ بدهید.

تقویت سیستم ایمنی با روغن کرچک

یکی از مزایایی که این روغن دارد و می تواند برای شما بسیار مفید باشد تقویت سیستم ایمنی بدن شما می باشد به طوری که با مصرف روغن کرچک سیستم ایمنی بدن شما به خوبی تقویت می شود.

عوارض مصرف زیاد روغن کرچک

 این روغن خواص بسیار زیادی دارد اما باید به خوبی بدانید که نباید از این روغن به مقدار زیاد استفاده کنید، چرا که سبب ایجاد مشکلاتی در شما می شود. به عنوان مثال خوردن بیش از اندازه این روغن باعث تهوع، سرگیجه، ضعف عضلانی و... می شود. همچنین ممکن است سیستم گوارشی شما را دچار مشکل کند و باعث کم آبی بدن شما شود.

باید قبل از مصرف این روغن با یک پزشک متخصص مشورت کنید تا  مطمئن شوید این روغن برای شما مشکلی نداشته باشد.

مصرف زیاد این روغن می تواند پتاسیم بدن شما را تا حد بسیار زیادی کم کند، که این مورد خطرناک است. همچنین باید به خرید روغن کرچک اصل توجه داشته باشید، زیرا روغن کرچک غیر اصل می تواند برای استفاده شما خطرناک باشد. این روغن خواص و فواید بسیاری دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید؛ اما باید نسبت به خطرات احتمالی و خرید روغن کرچک اصل توجه لازم را داشته باشید، تا بتوانید بدون هیچگونه مشکل از خواص این روغن بهره مند شوید.

روغن کرچک اصل بکلی

تشخیص و خرید روغن کرچک اصل

برای اینکه بتوانید از تمامی خواص این روغن طبیعی بهره مند شوید باید نسبت به خرید روغن کرچک اصل اقدام کنید. روش های متعددی برای تشخیص روغن کرچک اصل وجود دارد که بهتر است آن ها را به خوبی بدانید.

توجه به رنگ روغن کرچک

یکی از نکته هایی که باید در هنگام خرید روغن کرچک اصل به آن توجه لازم را داشته باشید رنگ این روغن است چرا که رنگ روغن کرچک اصل زرد روشن مایل به بیرنگ است.

غلظت روغن کرچک

این روغن یکی از با غلظت ترین روغن ها می باشد همچنین این روغن ویسکوزیته بالایی دارد که باید به این نکته هم به خوبی توجه کرد.

توجه به فروشگاه های معتبر

امروزه فروشگاه های بسیاری در زمینه خرید و فروش روغن کرچک فعالیت می کنند؛ اما باید این فروشگاه ها را به خوبی بشناسید تا بتوانید به راحتی روغن کرچک اصل خرید کنید. فروشگاه بکلی یکی از فروشگاه هایی می باشد که می توانید به راحتی روغن کرچک اصل و بسیاری از محصولات دیگر را از این فروشگاه خرید کنید. فروشگاه بکلی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و همچنین مواد اولیه با کیفیت، روغن گیری به صورت علمی و با بالاترین خلوص ممکن انجام می دهد. ما در فروشگاه بکلی تمامی روش ها را به صورت اصولی و حرفه ای انجام می دهیم، همچنین در حضور خود مشتری عمل روغن گیری را با دانه های تازه کرچک انجام می دهیم تا مشتریان ما طبیعی و با کیفیت بودن این محصولات را مشاهده کنند و با اطمینان از ما خرید کنند.

نظرات (2)
رتبه

محصولات پیشنهادی