روغن سیاه دانه

  • درمان درد مفاصل
  • تقویت موی سر
  • ضد سینوزیت
  • مولتی ویتامین طبیعی
95,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

روغن سیاه‌دانه یک روغن طبیعی می‌باشد که خواص بسیار زیادی دارد. برای استفاده از این خواص باید نسبت به خرید روغن سیاه‌دانه اصل توجه لازم را داشته باشید. برای تهیه این روغن از دستگاه‌های پرس سرد و طی فشردن دانه‌های سیاه‌دانه استفاده می‌شود.

خرید روغن سیاه‌دانه:

روغن سیاه‌دانه خواص بسیار زیادی دارد که بهتر است قبل از مصرف این روغن آن‌ها را به خوبی بدانید. البته خرید روغن سیاه‌دانه اصل برای دریافت تمامی خواص این روغن پیشنهاد می‌شود.

درمان دردهای مفصلی

این روغن می‌تواند اثرات ضد التهابی داشته باشد به همین دلیل می‌توان گفت برای کاهش التهاب مفاصل در افرادی که مبتلا به آرتریت روماتوئید هستند، بسیار مناسب می‌باشد و می‌تواند به این افراد بسیار کمک کند.

خواص روغن سیاه دانه برای پوست

 روغن سیاه‌دانه به دلیل اثرات ضد میکروبی و ضد التهابی، می‌تواند در درمان برخی از بیماری‌های پوستی از جمله آکنه، اگزما، خشکی عمومی پوست و پسوریازیس هم مفید باشد. همچنین با مصرف روغن سیاه‌دانه می‌توانید پوست خودتان را تا حد بسیار مناسبی مرطوب کنید.

بهبود گلودرد

یکی دیگر از خواص روغن سیاه‌دانه تسکین گلودرد و لوزه‌های متورم می‌باشد. می‌توانید با مصرف هفت روزه این روغن عالی گلودرد خود را تسکین دهید.

استفاده از روغن سیاه‌دانه برای آکنه

می‌توان گفت یکی از راهکار هایی که می‌توان برای درمان آکنه در نظر گرفت استفاده از روغن سیاه‌دانه می‌باشد. با مصرف روغن سیاه‌دانه می‌توانید به درمان این مشکل کمک بسیار زیادی کنید، زیرا این روغن خواص بسیار مفیدی برای آکنه دارد.

آکنه یکی از بیماری‌های پوستی می‌باشد که سبب ایجاد جوش‌های سر سیاه، جوش‌های پر از چرک و برجستگی‌های مختلفی روی پوست و بدن می‌شود. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال درمان این بیماری هستند. می‌توان گفت یکی از راهکار‌هایی که می‌توان برای درمان آکنه در نظر گرفت استفاده از روغن سیاه‌دانه می‌باشد.

استفاده از روغن سیاه‌دانه برای کاهش فشار خون

روغن سیاه‌دانه زمانی که به مقداری مناسب مصرف شود، می‌تواند فشار خون را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. به یاد داشته باشید برای اینکه بتوانید فشار خون خود را کاهش دهید باید از این روغن دو بار در روز، و در مدت حدودی هشت روز استفاده کنید.

خرید روغن سیاه اصل بکلی

عوارض مصرف زیاد روغن سیاه دانه

روغن سیاه دانه مزایا و فواید بسیار زیادی دارد اما باید به خوبی بدانید که اگر این روغن را به مقدار زیاد مصرف کنید، ممکن است دچار مشکلاتی شوید. به عنوان مثال زمانی که این روغن را به صورت خوراکی و در مدت زمان زیاد مصرف کنید می تواند سبب ایجاد مشکلات کلیوی در شما شود.

همچنین باید نسبت به حساسیت داشتن به این روغن هم توجه کنید؛ زمانی که متوجه شدید پوست شما ملتهب و قرمز شده است باید مصرف این روغن را متوقف کنید زیرا شما به احتمال زیاد به این روغن حساسیت دارید. یکی دیگر از نکاتی که باید رعایت کنید خرید روغن سیاه‌دانه اصل و با کیفیت می‌باشد، چرا که روغن سیاه‌دانه اصل می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد و خواص بینظیری داشته باشد.

تشخیص و خرید روغن سیاه‌دانه اصل

برای اینکه بتوانید روغن سیاه‌دانه اصل را تشخیص دهید روش‌های متنوعی وجود دارد. به عنوان مثال می‌توانید با دقت به رنگ مشکی، بو و مزه تند این روغن، اصل بودن آن را تشخیص دهید.

طرز تهیه روغن سیاه‌دانه چگونه است؟

 برای تهیه روغن سیاه‌دانه، دانه‌های سیاه‌دانه به صورت کامل تمیز می‌شوند، سپس درون دستگاه پرس سرد ریخته می‌شوند، در این روش به دلیل فشار بسیار زیاد، روغن از پوست دانه جدا می‌شود. بعد از انجام این مراحل روغن را می‌توان بسته‌بندی کرد و به فروش رساند چرا که نیازی به تصفیه این روغن نیست.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی