روغن هسته زردآلو

  • روشن کننده پوست

  • ارتجاعی کننده پوست

  • جلوگیری از چین و چروک

  • لایه برداری ملایم

125,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

خرید روغن هسته زردآلو و خواص آن

خرید روغن هسته زردآلو و استفاده از آن خواص بسیاری دارد. این روغن برای پوست و مو بسیار مفید است. برای رفع خشکی پوست می توان از این روغن استفاده نمود. روغن هسته زردآلو خواصی مشابه روغن بادام تلخ دارد.

هسته زردآلو اگر تلخ  باشد و از آن روغن گیری انجام شود می تواند به عنوان کوچک کننده منافذ پوست عمل کند. همچنین این روغن را می توان به عنوان یک ضد آفتاب بر روی پوست استفاده نمود. ویتامین "ای" موجود در روغن هسته زردآلو از پوست در برابر اشعه فرابنفش خورشید محافظت می کند.

جوانسازی پوست با استفاده از روغن هسته زردآلو

خرید روغن هسته زردآلو و استفاده از آن بر روی پوست می تواند چین و چروک های پوست را از بین ببرد و شادابی پوست شما را حفظ نماید. این روغن مانع از به وجود آمدن آکنه بر روی پوست می شود. این روغن اجازه نمی دهد پوست شما خشک شود و رطوبت آن را حفظ می کند.

یکی از بهترین روغن ها برای استفاده بر روی پوست بدن به جای لوسیون، روغن هسته زردآلو می باشد. اگر بعد از شست و شوی بدن خود دچار خشکی پوست و یا خارش پوست می شوید می توانید از این روغن به عنوان مرطوب کننده استفاده نمایید.

خریدروغن هسته زردآلو

خرید روغن هسته زردآلو برای موهایی که ریزش دارند نیز مناسب است. این روغن چربی زیادی بر روی ساقه ی موهای شما باقی نمی گذارد و به سرعت جذب می شود. حتی می توان با استفاده از این روغن موها را تقویت نمود. خرید روغن هسته زردآلو را از فروشگاه های معتبر انجام دهید و از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. ماساژ پوست سر با استفاده از این روغن موجب تقویت فولیکول های مو می شود و در رشد موها تاثیر بسزایی دارد.

ماساژ درمانی با خرید روغن هسته زردآلو

یکی دیگر از خواص درمانی روغن هسته زردآلو ماساژ درمانی می باشد و با خرید روغن هسته زردآلو و استفاده از آن بر روی مفاصل می توانید تا حد زیادی از درد آن کاسته و از سردی و خشکی آن ها جلوگیری نمایید. این روغن برای درمان درد گوش نیز بسیار مفید است به طوری که در طب سنتی چکاندن چند قطره از روغن هسته زردآلو در گوش درد آن را تسکین می دهد.

خواص روغن هسته زردآلو در پیشگیری از بیماری ها

ویتامین های موجود در روغن هسته زردآلو باعث پیشگیری از بیماری هایی همچون سرطان می شود. این روغن رادیکال های آزاد موجود در بدن را از بین می برد. استفاده مداوم از این روغن همچنین باعث تنظیم فشار خون و پیشگیری از حمله های قلبی می شود.

برخی از مشکلات تنفسی را می توان با استفاده از روغن هسته زردآلو درمان نمود. اما باید توجه داشته باشید مصرف بی رویه از این روغن موجب تولید سم در بدن می شود و بسیار خطرناک است. خرید روغن هسته زردآلو ارگانیک را از مکان ها معتبر انجام دهید. این روغن از پرس سرد هسته زردآلو به دست می آید. برای اینکه از تاثیر آن اطمینان حاصل نمایید بهتر است روغن خریداری شده دارای گواهی اصالت کالا نیز باشد.

 

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی