روغن فندق

  • پر پشت کننده مژه و ابرو

  • درخشان کننده پوست

  • تقویت میل جنسی آقایان

  • تقویت کننده ریشه موی سر

155,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

روغن فندق و پیشگیری از بیماری ها

خرید روغن فندق به دلیل خواص بسیاری که دارد برای پوست و مو توصیه می شود. املاح معدنی و ویتامین های موجود در این روغن به تغذیه ی پوست کمک می کند. همچنین آنتی اکسیدان موجود در این روغن باعث پیشگیری از بیماری هایی مانند سرطان می شود.

خرید روغن فندق و استفاده از آن در آشپزی نیز کاربردی می باشد. مزاج روغن فندق گرم است. برای استفاده در سالاد و حتی پخت استیک می توان از روغن فندق استفاده نمود.

خواص روغن فندق برای پوست و مو

استفاده از روغن فندق برای درمان ریزش مو مفید است. همچنین می توان موخوره را با استفاده از این روغن درمان نمود. برای خشکی پوست می توان از خواص این روغن استفاده نمود. یکی دیگر از کاربرد های این روغن برطرف نمودن جای جوش ها و همچنین زخم های پوستی می باشد.

عوارض مصرف زیاد روغن فندق

تا زمانی که از این روغن به اندازه مصرف نمایید هیچ مشکلی برای شما پیش نمی آید. اما از عوارض بیش از حد استفاده کردن از روغن فندق می توان به ازدیاد ویتامین E در بدن و حالاتی مانند ضعف و خستگی اشاره نمود.

تولید روغن فندق

خرید روغن فندق را از تولیدی هایی که به روش پرس سرد روغن گیری میکنند انجام دهید. این روغن با استفاده از فندق بو داده تهیه می شود. رنگ روغن فندق اصل زرد کمرنگ است. از این روغن می توان برای نرم کردن موها استفاده نمود و همچنین برای ترمیم موهای آسیب دیده بسیار کاربردی می باشد.

با استفاده مداوم از روغن فندق بر روی ابروها می توانید آن ها را پرپشت تر و ضخیم تر کرده و حتی سفیدی آن ها را از بین ببرید.حتی می توانید با استفاده از این روغن مژه های خود را پرپشت نمایید. استفاده از روغن فندق بر روی پوست سر می تواند از بروز شوره سر جلوگیری نماید.

خرید روغن فندق از مراکز معتبر

خرید روغن فندق را از مکان های معتبر انجام دهید. با این کار مطمئن می شوید که در ترکیبات آن از مواد شیمیایی و یا پارافین استفاده نشده است. بسته بندی های شفاف این امکان را می دهد که رنگ روغن را به خوبی ببینید. این روغن را می توان در دمای اتاق نگهداری نمود.

روغن فندق طبیعی و اصل می تواند از پوست شما در برابر اشعه مضر خورشید حفاظت نماید. حتی می توان با استفاده از این روغن التهابات پوستی و قرمزی پوست را درمان نمود.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی