روغن نعناع

  • ضد نفخ و درد معده

  • از بین برنده دردهای میگرنی

  • ضد عفونت دهان

125,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

خواص روغن نعناع

ماساژ سر و گردن با روغن نعناع، موجب تسکین دردها می شود. همچنین خاصیت آنتی باکتریال این روغن موجب می شود بتوان عوارض ناشی از گزش حشرات  و اگزما را با آن درمان نمود. از روغن نعناع می توان برای درخشندگی موها استفاده نمود. اگر موهای چرب یا خشکی دارید می توانید از این روغن استفاده کنید و منع مصرفی برای شما وجود ندارد.

همچنین برای افرادی که موهای آن ها شوره دارد نیز استفاده از این روغن راه‌گشا می باشد.خشکی لب ها را می توان با خرید روغن نعناع و استفاده از آن درمان نمود. بوییدن این روغن گرفتگی بینی را از بین می برد. اگر فردی تب داشته باشد می توانید از روغن نعناع بر روی پاهای او ماساژ دهید تا خاصیت خنک کنندگی این روغن باعث کاهش تب فرد گردد.

خرید روغن نعناع و استفاده از آن برای پاکسازی مجاری ادراری نیز کاربردی می باشد. بوی بد دهان را نیز می توان با استفاده از این روغن از بین برد‌. برای این کار می توانید از این روغن به همراه آب به عنوان دهانشویه کمک بگیرید یا آن را به خمیر دندان خود اضافه نمایید.

ماساژ روغن نعناع بر روی پوست موجب کوچک شدن منافذ و همچنین پاکسازی آن ها می شود.  با ترکیب روغن نعناع و روغن اسطوخودوس می توان خارش های پوستی مزمن را از بین برد. استنشاق روغن نعناع می تواند باعث حفظ هوشیاری شود و به حافظه کمک می کند.

روغن نعناع و کاهش دردهای عضلانی

مشکلات هضم غذا و گوارش را می توان با استفاده از روغن نعناع درمان نمود. برای کاهش دردهای عضلانی نیز کافیست چند قطره از این روغن را در وان حمام ریخته و از آن استفاده نمایید. برای درمان آفتاب سوختگی بهتر است روغن نعناع را با روغن نارگیل ترکیب نموده و به محل مورد نظر بمالید.

خرید روغن نعناع

در هنگام خرید روغن نعناع گواهی های اصالت کالا و سیب سلامت محصول این اطمینان را به شما می دهد که محصولی ارگانیک را خریداری می کنید. همچنین وجود بخش کنترل کیفیت در یک تولیدی می تواند تا حدودی خیال شما را بابت سلامت محصول خریداری شده راحت کند. 

بهتر است خرید روغن نعناع را از مکان های معتبر انجام دهید تا افزودنی های غیر مجاز به آن اضافه نشده باشد.  برای نگهداری بهتر از این روغن باید آن را در مکان خشک و خنک و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار دهید.

 

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی