روغن رزماری

  • ضد ریزش موی سر

  • ضد قارچ و شوره سر

  • درخشان کننده و جوان ساز پوست

110,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

خواص روغن رزماری و کمک به رشد موها

روغن رزماری که از گیاه رزماری گرفته می شود برای جلوگیری از ریزش مو کاربرد دارد. ماساژ روغن رزماری بر روی پوست سر باعث می شود که گردش خون افزایش یابد و این گردش خون بر روی فولیکول های مو تاثیر می گذارد. با استفاده از روغن رزماری می توانید موهای خود را تغذیه نموده و از ریزش آن جلوگیری نمایید.

 روغن رزماری یک آنتی باکتریال بسیار قوی می باشد. استفاده از روغن رزماری  آن بر روی پوست سر باعث می شود فولیکول های مو تحریک شده و به رویش مجدد آنها کمک می کند. علاوه بر تقویت موها روغن رزماری برای تقویت ابرو نیز مفید است. این روغن التهاب پوست سر را درمان نموده به درمان موخوره نیز کمک می‌کند. با خرید روغن رزماری دیگر احتیاجی به نرم کننده  نخواهید داشت. به منظور نرم و لطیف کردن موهای خود می توانید روغن رزماری را با روغن جوجوبا ترکیب نموده و بر روی موها استفاده نمایید.

خواص درمانی روغن رزماری برای پوست

خرید روغن رزماری برای مرطوب کردن پوست و درمان جوش و آکنه انجام می شود . همچنین می توان از خواص آنتی باکتریال این روغن برای پوست استفاده نمود. آنتی اکسیدان موجود در روغن رزماری باعث میشود چین و چروک پوست از بین برود. برای درمان اگزما و خشکی پوست لازم است به طور مداوم از روغن رزماری استفاده نمایید.

خرید روغن رزماری اصل و با کیفیت

لازم است خرید روغن رزماری را از فروشگاه هایی انجام دهید که گواهینامه اصالت کالا داشته باشند. بدین ترتیب اطمینان حاصل میکنید که روغن رزماری خالص بوده و مواد شیمیایی به آن اضافه نشده است.خرید روغن رزماری اصل سبب میشود که از کیفیت آن مطمئن باشید. در این صورت می‌توانید از خواص واقعی آن استفاده نمایید. عطر بی نظیر روغن رزماری باعث درمان بیماری‌هایی مانند سینوزیت می گردد.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی