روغن دارچین

  • محرک نیروی جنسی

  • از بین برنده ضعف عضلات کمر و پشت ساق پاها

  • به جریان انداختن خون زیر پوست

110,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

قبل از خرید روغن دارچین بهتر است بدانید این روغن به دو روش فرآوری می شود. روغن دارچین را می توان از برگ های این گیاه تهیه کرد که رنگی متمایل به زرد دارد. همچنین می توان از عصاره پوست دارچین برای این کار استفاده کرد. روغنی که از پوست دارچین به دست می آید، رنگی متمایل به قهوه ای و قرمز دارد.

خواص روغن دارچین

از جمله خواص روغن دارچین می توان به جوانسازی پوست، درمان جوش، رفع التهاب مفاصل، رفع افسردگی، رفع اسپاسم عضلانی، کنترل کلسترول و دیابت، بهبود دردهای میگرنی، تقویت حافظه و تسریع در گردش خون، خوشبو کننده دهان، تسکین دردهای قاعدگی، رفع گلو درد و احتقان و غیره اشاره کرد.

گفته می شود از مصرف این روغن به صورت خوراکی می توان برای رفع مشکلات معده استفاده کرد. زیرا این روغن دارای خواص ضد باکتری و ضد التهابی است و می تواند دردهای معده را تسکین بخشد.

نحوه مصرف روغن دارچین

قبل از خرید روغن دارچین بهتر است با روش های مصرف آن بیشتر آشنا شوید. از روغن دارچین به صورت موضعی، خوراکی، بخور، استنشاقی و قرقره استفاده می شود. ماساژ بدن به کمک این روغن می تواند منجر به تسکین دردها و رفع گرفتگی ماهیچه ها شود. همچنین با توجه طبع گرم این روغن می توان از آن برای رفع ورم مفاصل استفاده کرد.

ماساژ کمر و شکم در دوران قاعدگی با این روغن می تواند گرفتگی ها و دردهای این دوره را کم کند. برای از بین بردن شوره و خارش سر نیز از ترکیب چند قطره از این روغن با روغن های مو استفاده کنید. سپس بعد از 3 ساعت آبکشی کنید. استنشاق این روغن نیز می تواند آرامش بخش باشد. برای این کار کمی از آن را افشانه کنید.

احتیاط در مصرف روغن دارچین

طبع این روغن گرم بوده و بهتر است با احتیاط مصرف شود. مصرف آن می تواند منجر به ایجاد حساسیت و سوختگی پوست شود. به همین دلیل بهتر است روغن را قبل از استفاده در ناحیه صورت روی بخشی دیگر تست کنید. همچنین بهتر است از ترکیب آن با روغن های گیاهی دیگر استفاده شود. از این جمله می توان به روغن خردل و نارگیل اشاره کرد.

نکات مهم در خرید روغن دارچین

قبل از خرید روغن دارچین بهتر است بدانید که چون این روغن از پوست دارچین گرفته می شود عطری کاملاً مشابه به دارچین دارد. رنگ این روغن طلایی و شفاف است. بهتر است به هنگام خرید این روغن به غلظت و کیفیت روغن توجه کنید. این روغن در دمای محیط مایع بوده و فاقد رسوب است. 

جمع بندی

با خرید روغن دارچین می توانید از خواص بی نظیر آن از جمله رفع التهاب، رفع گرفتگی عضلات، بهبود سر درد و معده درد و غیره بهره مند شوید. بهتر است از ترکیب چند قطره از این روغن با روغن های گیاهی دیگر برای ماساژ یا مصرف خوراکی استفاده کنید.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی