روغن گلیسیرین

  • نرم کننده عالی دست و صورت

  • ضد خشکی پوست

  • حفظ رطوبت پوست

  • پیشگیری از چین و چروک پوست

110,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

روغن گلیسیرین و تقویت سلول های پوستی

روغن گلیسیرین برای تقویت سلول های پوستی و همچنین جلوگیری از ایجاد چین و چروک بر روی پوست بسیار کاربردی می باشد. از این روغن می توان برای روشن کردن پوست و حفظ رطوبت آن استفاده نمود. از روغن گلیسیرین در مواد آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می شود. گلیسیرین روغنی شیرین و بدون بو می باشد و در محصولات زیادی مانند خمیر دندان، دهان‌شویه و محصولات مراقبتی پوست و مو از آن استفاده می شود. در لوسیون های بدن نیز از این روغن برای رطوبت رسانی به پوست و نرم کنندگی پوست استفاده می شود.

روغن گلیسیرین و درمان زخم ها

زخم های سطحی با استفاده از روغن گلیسیرین درمان میشود. ترکیب آبلیمو و روغن گلیسیرین می تواند برای  درمان لکه های پوستی کمک کند. همچنین مخلوط روغن گلیسیرین و گلاب می‌تواند پوست های تیره را روشن کند. برای ترک کف پا نیز می توان از این روغن استفاده کرد.

اگر لب های شما خشک شده است و ترک میخورد می تواند با استفاده از خرید روغن گلیسیرین و روغن نارگیل آن را درمان نمایید. خشکی و آسیب دیدگی موها به کمک این روغن برطرف میشود. استفاده بیش از حد روغن گلیسیرین می تواند باعث خشکی پوست شود. بهتر است روغن گلیسیرین را با روغن های دیگر و یا گلاب ترکیب نمایید و بر روی پوست استفاده کنید. برای پاک کردن پوست می توانید روغن گلیسیرین را با چند قاشق شیر مخلوط کرده و با استفاده از پنبه بر روی صورت خود بمالید. این ترکیب می تواند در طول شب بر روی پوست شما باقی بماند.

درمان تیرگی آرنج و زانو با استفاده از روغن گلیسیرین

ترکیب آبلیمو و روغن گلیسیرین می تواند سفید کننده بسیار خوبی برای آرنج ها و زانوهای شما باشد. برای این کار بهتر است این ترکیب را بر روی پوست بمالید و قسمت های تیره را روشن کنید.

خرید روغن گلیسیرین ارگانیک

خرید روغن گلیسیرین ارگانیک را از مراکز معتبر و فروشگاه های خاص انجام دهید. این روغن در دمای معمولی به صورت مایع بوده و هیچ بویی ندارد. در هنگام خرید روغن گلیسیرین توجه داشتته باشید که رنگ این روغن شفاف میباشد وغلظتی متوسط دارد. بهتر است قبل از مصرف روغن گلیسیرین آن را بر روی قسمت کوچکی از پوست تست نمایید و در صورتی که علائمی مانند خارش سوزش و قرمزی نداشتید مصرف آن را ادامه دهید.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی