جدید

کره بادام زمینی کرانچی

در مدل کرانچی تکه‌های بادام زمینی رو داخل کره حس کنید

  • پایین آورنده چربی و کلسترول

  • دارای چربی غیر اشباع (HDL)

  • سرشار از پروتئین گیاهی

  • مناسب رژیم های چاقی و لاغری

  • بدون هر گونه ماده افزودنی

80,000 تومان
انتخاب وزن:

توضیحات محصول:

می دونید کره بادام زمینی "روغنکده بکلی" رو دقیقاً چی متمایز میکنه؟

مهترین نکته ای که ما در تولید کره هامون مورد توجه قرار میدیم، کیفیت و بهداشت فوق العاده بالای آجیل ها و مغزیجات هست.

 چراکه اعتقاد داریم مشتری ما ارزش اینهمه حساسیت رو داره. بادام زمینی مورد استفاده برای کره بادام زمینیِ بِکلی باکیفیت ترین مغز موجود در ایران و حتی در جهان هست که در فصل مناسب برداشت و توسط خود مجموعه بکلی رُست و سپس پوستگیری میشه تا آماده کره گیری بشه.

 با توجه به وجود دانه های تلخ و حتی خراب شده در خیلی از محصولات کشاورزی خیلی مهمه که این محصولات یک مرحله توسط دستگاه کالر سورتر غربال بشن تا دانه ای یکدست و سالم جهت کره گیری حاصل بشه.

حتماً شنیدید که باید بادام زمینی ایرانی استفاده بشه تا کره بادام زمینی با کیفیت باشه!!!

اولویت روغنکده بکلی همیشه استفاده از محصولات باغی و کشاورزی ایرانی و ارگانیکه.

 اما باید توجه داشت که به سادگی نمیشه در مورد بادام زمینی یک منطقه یا یک کشور قضاوت کرد! چرا که در فصول و سالهای مختلف این مساله متغیر خواهد بود و از این رو تیم فنی مجموعه روغنکده بکلی دائماً در حال تست کیفیت محصولات اولیه قبل از انجام خرید بار هستند تا محصولی که نهایتاً به دست مشتری های گرامی می رسه، از بهترین مغزهای موجود در کشور در همون زمان تهیه شده باشه. فارغ از این که منشا به عمل اومدن این آجیل کدام کشور هست.

کره بادام زمینی روغنکده بکلی در اوزان 300 گرمی، 500 گرمی، 750 گرمی و 1000 گرمی در اختیار شما عزیزان قرار میگیره. البته جهت فروشگاه ها و مراکز تجاری بسته به سفارس مشتری میتونه در ظروف 20 کیلویی و بیشتر هم به صورت فله تقدیمتون بشه.

کره بادام زمینی در فروشگاه روغنکده بکلی در ظروف بسیار با کیفیت و بهداشتی تقدیم شما عزیزان میشه.

این کره ها برای ارسال به شهرهای غیر از مشهد در ظروف درپیچ یا اصطلاحاً "جار" و برای فروش درمحل و همچنین ارسال داخل مشهد در ظروف IML  بسته بندی و ارائه میشه

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی