روغن هسته آلبالو

  • رفع لک های پوست

  • رفع تیرگی زیر بغل و کشاله ها

  • آنتی اکسیدان طبیعی

  • ضد سرطان پوست

125,000 تومان
حجم:
درب محصول
3.8/5

توضیحات محصول:

روغن هسته آلبالو Sour Cherry Seed Oil از پر طرفدارترین روغن های گیاهی است. این روغن به وفور در تولید محصولات آرایشی و مراقبت از پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد. از این روغن در تولید لوسیون های پوستی، کرم ها و محصولات آرایشی استفاده می شود.

ترکیبات روغن هسته آلبالو

روغن هسته آلبالو سرشار از اسید های چرب اولئیک و لینولئیک، انواع ویتامین های A، ویتامین های E ، D  و ویتامین های گروه B کمپلکس و توکوفرول است. از دیگر مواد معدنی که در این روغن وجود دارد می توان به آهن، کلسیم، پتاسیم، منیزیم، فسفر، مس و روی اشاره کرد. همچنین این روغن گیاهی سرشار از آنتی اکسیدان ها است.

خواص روغن هسته آلبالو

روغن هسته آلبالو از خواص بیشماری برخوردار است. از این روغن برای تقویت موهای آسیب دیده، اسکراب لب ها، رطوبت رسانی به پوست بدن، تقویت میل جنسی خانم ها و درمان التهاب مفاصل استفاده می شود. اما از مهم ترین موارد مصرف این روغن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •         ضد سرطان پوست
  •         رفع لک های پوستی
  •         رفع تیرگی های پوستی در ناحیه زیر بغل و کشاله ران ها
  •         آنتی اکسیدان طبیعی

روغن هسته آلبالو خاصیت روشن کنندگی دارد. به همین دلیل می تواند در از بین بردن لک های پوستی مفید باشد. همچنین به دلیل داشتن آنتی اکسیدان ها از ایجاد لک های جدید و ابتلا به سرطان جلوگیری می کند. با استفاده از این روغن می توان تیرگی های زیر بغل و کشاله ران را به راحتی از بین برد. از دیگر خواص این روغن می توان به درمان التهاب و خارش های پوستی اشاره کرد.

نحوه مصرف هسته آلبالو

پیش از خرید روغن هسته آلبالو بهتر است با روش استفاده از آن به طور کامل آشنا شوید. برای استفاده در ناحیه صورت بهتر است هر شب چند قطره از آن را با کرم مرطوب کننده مخلوط کرده و روی پوست ماساژ دهید. برای رفع لک های پوستی و تیرگی های زیر بغل و کشاله ران، کمی از این روغن را با کره بدن مخلوط کرده و روی قسمت مورد نظر ماساژ دهید.

نحوه تولید روغن هسته آلبالو

این روغن به روش پرس سرد از فشردن هسته های میوه آلبالو تولید می شود. در این فرآیند از هیچ گونه حلال شیمیایی یا افزودنی استفاده نمی شود. به همین دلیل کاملاً خالص بوده و خواص روغن طبیعی اصل را دارد. 

 خرید روغن هسته آلبالو اصل

قبل از خرید روغن هسته آلبالو اصل بهتر است بدانید که این روغن رنگی متمایل به زرد داشته و عطری شبیه به میوه آلبالو دارد. برای خرید محصول اصل باید به تولید کنندگان معتبر مراجعه نمایید. افرادی که دارای پوست چرب هستند بهتر است به منظور جلوگیری از ایجاد جوش از خرید این روغن خودداری کنند.

خرید روغن هسته آلبالو

نظرات (4)
رتبه

محصولات پیشنهادی