شی باتر (کره شی)

  • کرم طبیعی دست و صورت بدون هیچ ماده افزودنی

  • نرم کننده و آبرسان فوق العاده

  • درمان خشکی پوست و پسوریازیس

  • حالت دهنده مو

150,000 تومان
انتخاب وزن:

توضیحات محصول:

شی باتر یا همان شیا باتر روغنی جامد است که از نوعی آجیل به نام شیا کاریته به دست می آید. درخت این نوع آجیل بومی آفریقا می باشد. این کره سرشار از ویتامین های مفید برای پوست مانند ویتامین E، F و A می باشد. همچنین این روغن دارای اسیدهای چرب ضروری مانند اسید اولئیک، اسید لینولئیک و اسید استئاریک می باشد. این ترکیبات برای تولید کلاژن در پوست ضروری می باشند. و در دسته روغن پوست قرار دارد.

خواص روغن شی باتر و کاربردهای آن برای پوست

روغن شی باتر یا همان کره شی کاربردهای بسیاری دارد. شی باتر یک روغن گیاهی به شکل جامد است که از دانه های درخت شی که در آفریقا می روید استخراج می شود. روغن شی باتر برای درمان بیماری‌های پوستی و همچنین تقویت موها استفاده می شود.

 خرید روغن شی باتر به دلیل اسید های چرب و مواد معدنی موجود در آن بسیار توصیه می شود. ترکیبات حساسیت زا در این روغن بسیار کم است و به همین دلیل در فرآورده‌های آرایشی از آن استفاده می شود.

آبرسانی با استفاده از روغن شی باتر

با کمک روغن شی باتر میتوان پوست را به خوبی آبرسانی نمود. اسیدهای چرب موجود در این روغن باعث رطوبت رسانی به موها و پوست میشود .این روغن به دلیل جذب سریع اثری از چربی بر روی پوست شما باقی نمی گذارد.

خرید روغن شی باتر برای پوست

از خواص ضد التهابی روغن شی باتر میتوان برای درمان اگزما و خشکی پوست استفاده نمود. همچنین آنتی اکسیدان موجود در روغن شی‌باتر به مبارزه با رادیکال های آزاد می پردازد. خواص ضد باکتریایی روغن شی باتر باعث شده است که بتوان از این روغن مفید در درمان جوش و آکنه استفاده نمود.

حتی برخی از عفونت های قارچی را می توان با استفاده از این روغن درمان کرد. روغن شی باتر با کلاژن سازی می تواند مانع از پیری زودرس شود و چین و چروک های ریز پوست را از بین ببرد.

ویژگی های روغن شی باتر اصل

خرید روغن شی باتر برای افرادی که میخواهند جای زخم‌ها را روی بدن خود از بین ببرند توصیه می شود. روغن شی باتر به کلاژن سازی و تولید سلول های جدید کمک می کند. این محصول از به وجود آمدن زخم بر روی پوست جلوگیری می کند. روغن شی باتر حاوی ویتامین E  می باشد که از پوست در برابر اشعه فرابنفش خورشید نیز محافظت می نماید. برای آفتاب سوختگی هم می توان از این روغن استفاده کرد.

خرید روغن شی باتر

 خرید روغن شی باتر را از فروشگاه های معتبر انجام دهید.خرید روغن شی باتر اصل این اطمینان را به شما می دهد که مواد شیمیایی خاصی به آن اضافه نشده و مشکلی برای پوست شما ایجاد نمی کند. این روغن منافذ پوست را نمی بندد و حتی خشکی پوست شما را درمان میکند. رنگ روغن شی باتر اصل سفید مات است. اگر این روغن تصفیه شده باشد به رنگ سفید شفاف اما اگر تسویه نشده باشد به رنگ شیری می باشد. این روغن در دمای اتاق ذوب می شود.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی