روغن قهوه

  • کافئینه کننده موی سر

  • بهترین روغن جهت برنزه کردن پوست با نور خورشید و سولار

  • حذف سلولهای مرده پوست

155,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

خواص روغن قهوه

برای بهتر شدن مشکلات تنفسی و گرفتگی بینی نیز می توانید خرید روغن قهوه را در دستور کار خود قرار دهید. استنشاق این روغن می تواند مجرای مسدود شده بینی شما را پاک نماید. یکی دیگراز کاربرد های روغن قهوه استفاده موضعی از آن برروی پوست و جای نیش حشرات می باشد. با این کار می توانید التهاب ناشی از گزش حشرات را کاهش دهید. بوی بد لباس ها را می توانید با استفاده از چند قطره روغن قهوه از بین ببرید.

برای افزایش اشتها نیز می توان از روغن قهوه استفاده نمود. این روغن می‌تواند اثرات مخرب آلرژی بر روی افراد را کاهش دهد. همچنین روغن قهوه برای بهبود درد بسیار تاثیر گذار میباشد.

نکته: در بعضی افراد استفاده از روغن قهوه می تواند موجب بروز حساسیت شود. بهتر است مادران باردار و همچنین کودکان از این روغن به صورت خوراکی استفاده نکنند.

روغن قهوه و خواص بی نظیر آن

خرید روغن قهوه برای سلامت پوست بسیار مفید است‌. عطر و بوی روغن قهوه مانند قهوه بسیار مطبوع می باشد. روغن قهوه می تواند از بیماری هایی مانند پارکینسون پیشگیری کند. همچنین تیرگی دور چشم را میتوان با استفاده از این روغن درمان نمود . اگر خرید روغن قهوه را از مراکز معتبر انجام دهید میتوانید از خواص روغن های دیگر با خرید همین یک روغن استفاده کنید.

روغن قهوه برای سلامت پوست و مو

روغن قهوه میتواند موها را تقویت نموده و همچنین آن ها را نرم نماید. روغن قهوه موخوره را برطرف کرده و از خرد شدن و شکستگی موها جلوگیری میکند. همچنین برای روشن شدن پوست خود میتوانید هر روز مقداری از روغن قهوه را بر روی پوست ماساژ دهید و از نتیجه آن شگفت زده شوید.

برای خرید روغن قهوه به ظاهر آن و بسته بندی روغن توجه کنید. سعی کنید روغن را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید که افزودنی های شیمیایی و پارافین به روغن خود اضافه نمیکنند. آنتی اکسیدان موجود در روغن قهوه باعث بالا بردن سطح ایمنی بدن میشود.

خرید روغن قهوه

خرید روغن قهوه ای که  به روش پرس سرد تولید می شود باعث می شود  اسید های چرب موجود در آن از بین نرود و این روغن خواص بیشتری دارد.  بهتر است در هنگام خرید، جزئیات روغن را از فروشنده سوال کرده و یا اطلاعات مربوط به آن را مطالعه نمایید. خاصیت ضد پیری روغن قهوه امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است .حتی از این روغن می توان برای طعم دادن به نوشیدنی ها و شربت ها استفاده نمود.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی