روغن خیار

  • ضد میگرن های گرم

  • مرطوب کننده پوست های خشک

  • ضد شوره سر

  • ضد چین و چروک عالی

110,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

خواص روغن خیار

روغن خیار برای تقویت پوست های خشک کاربرد دارد. از این روغن میتوان برای درمان خشکی دست و صورت استفاده نمود. روغن خیار خاصیت خنک کنندگی دارد و میتوان از آن برای سر دردهایی که به دلیل وجود حرارت در بدن به وجود می آیند استفاده نمود.

 خرید روغن خیار و مخلوط نمودن آن با روغن زیتون برای جوان سازی پوست مفید است. بهتر است از این روغن به صورت موضعی استفاده نمایید. روغن خیار برای افرادی که به اگزما مبتلا هستند موثر است.

درمان التهاب با استفاده از روغن خیار

 آنتی اکسیدان موجود در روغن خیار برای درمان التهاب پوست استفاده می شود. همچنین جهت برطرف نمودن آفتاب سوختگی می توان از روغن خیار استفاده کرد. خرید روغن خیار و استفاده از آن بر روی ناخن ها موجب آبرسانی ناخن ها میشود و از شکنندگی آن جلوگیری می نماید. چین و چروک اطراف چشم را می توان با استفاده از این روغن بهبود بخشید.

 اگر روغن خیار ارگانیک باشد تاثیر خوبی بر روی پوست و مو دارد. بهتر است خرید روغن خیار را از تولید کننده های معتبر انجام دهید تا گواهینامه ارگانیک بودن و تائیدیه وزارت بهداشت را داشته باشند. روغن خیار برای افرادی که پوستی کدر دارند مفید است و استفاده منظم از آن باعث روشن شدن و برطرف شدن لکه های پوستی می شود.

نکات مهم خرید روغن خیار

در خرید روغن خیار باید به این نکته توجه کنید که بوی روغن خیار شبیه خیار تازه است. این محصول قوام بالایی دارد. اگرمی خواهید آبرسانی پوست را بدون چرب شدن آن انجام دهید روغن خیار انتخاب مناسبی می باشد. این روغن اگردریخچال نگهداری شود ماندگاری بهتر و بیشتری خواهد داشت.

با خرید این روغن از فروشگاه های معتبر می توانید محصولی با کیفیت و سالم با قیمت مناسب خریداری نمایید. اسید های چرب موجود در روغن خیار باعث می شود که این ماده به خوبی بر روی پوست جذب شود. ویتامین ای موجود در این روغن با رادیکال های آزاد مبارزه می کند.

پف زیر چشم را با خرید روغن خیار از بین ببرید

 خرید روغن خیار برای افرادی که می خواهند پوست شاداب تری داشته باشند و عضلات صورت و گونه خود را پر کنند مفید است. همچنین برای درمان پف زیر چشم کافیست پنبه ای را به روغن آغشته نموده و زیر چشم بمالید. با انجام این کار چند روز متوالی می توانید ورم زیر چشم را درمان کنید.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی