روغن بادام شیرین

  • لطیف کننده پوست

  • رفع چین وچروک و پف دور چشم

  • از بین برنده دل پیچه و درد شکم

  • بهترین روغن جهت ماساژ کودکان

145,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

روغن بادام شیرین Sweet Almond از مشهورترین روغن هایی است که برای ماساژ پوست مورد استفاده قرار می گیرد. روغن بادام فواید بسیار زیادی دارد و سرشار از مواد معدنی و ویتامین ها است. همچنین این روغن برای پوست های حساس بسیار بی خطر بوده و به دلیل داشتن پتاسیم و روی می تواند التهاب پوست را از بین ببرد.

خواص روغن بادام شیرین

اگر قصد ماساژ کودک خود را با روغن های گیاهی دارید، خرید روغن بادام شیرین را به شما توصیه می کنیم. این روغن برای رفع دل درد کودکان و ماساژ بدن آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر خواص این روغن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •         لطیف کننده پوست
  •         رفع چین و چروک و پف دور چشم
  •         از بین برنده دل پیچه و درد شکم
  •         بهترین روغن جهت ماساژ کودکان

روغن بادام شیرین سرشار از ویتامین E است. به همین دلیل از خشکی پوست جلوگیری کرده و آن را به صورت عمقی مرطوب می کند. این روغن به افزایش انعطاف پوست نیز کمک کرده و بر نرمی و لطافت آن می افزاید. استفاده از این روغن برای چشم ها مشکلی ایجاد نمی کند.

بنابراین برای رفع سیاهی دور چشم ها و کاهش پف آن ها می توان از این روغن استفاده کرد. امگا 3 و ویتامین A موجود در این روغن می تواند چین و چروک های پوستی را کاهش دهد. این روغن خوراکی بوده و برای درمان دل پیچه و یبوست مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توان به کمک آن شکم را ماساژ داد. این روغن می تواند منجر به افزایش حرکات روده و رفع یبوست شود.

نحوه مصرف روغن بادام شیرین

اگر قصد خرید روغن بادام شیرین را دارید، بهتر است بدانید که از این روغن به صورت خوراکی و موضعی می توانید استفاده کنید. برای درمان یبوست تنها کافیست روزی دو قاشق غذاخوری از این روغن را به صورت ناشتا میل کنید.

همچنین برای استفاده به عنوان روغن پوست و ماساژ بدن می توانید چند قطره از روغن را روی شکم ریخته و ماساژ دهید تا جذب شود. بعد از آنکه از حمام خارج می شوید، کمی از این روغن را به عنوان مرطوب کننده کف دست ها ریخته و تمام بدن را ماساژ دهید. با این کار بدن را در برابر حساسیت های پوستی و اشعه های مضر نور خورشید محافظت می کنید.

طرز تهیه روغن بادام شیرین

بهتر است با طرز تهیه روغن بادام شیرین نیز کمی آشنا شوید. این روغن از فشردن دانه های بادام شیرین به دست می آید. پس از آن، تحت حرارت ملایم روغن از خمیر بادام شیرین جدا شده و در نهایت استخراج می شود.

خرید روغن بادام شیرین اصل

رنگ روغن بادام شیرین زرد مایل به طلایی و بسیار شفاف است. به هنگام خرید این روغن به تاریخ تولید و انقضای آن توجه کنید. همچنین غلظت روغن را نیز بررسی کنید. روغن بادام اگر خالص باشد غلظت بالایی دارد.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی