روغن آملا (آمله)

  • تقویت کننده ریشه مو

  • ضد ریزش موی سر

  • از بین برنده موخوره

  • جلا دهنده پوست و مو

155,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

روغن آملا (آمله) Amla Oil از میوه های درخت آملا به دست می آید. این درخت در هندوستان به وفور یافت می شود. هندی ها از این روغن گیاهی برای تقویت موهای خود استفاده می کنند. روغن تراپی موها در هندوستان بسیار رایج است. این کار منجر به تقویت، افزایش درخشندگی و لطافت تارهای مو می شود.

ترکیبات روغن آملا

روغن آملا (آمله) سرشار از ویتامین های A، C ، اسیدهای آمینه ضروری شامل اسید اسپارتیک، پرولین، لیزین، آلانین، پروتئین، کلسیم، منیزیم، آهن، پتاسیم، پلی فنول ها، کاروتن، آلکالوئیدها، پکتین و گلوتامین ها است.

خواص روغن آملا (آمله)

قبل از خرید روغن آملا (آمله) بهتر است با خواص بی نظیر و کاربردهای این روغن آشنا شوید:

  •         تقویت کننده ریشه مو
  •         ضد ریزش موی سر
  •         از بین برنده موخوره
  •         جلا دهنده پوست و مو

روغن آملا (آمله) به افزایش استحکام موها کمک کرده و موهای آسیب دیده را ترمیم می کند. همچنین به رشد آن ها کمک می کند. این روغن حاوی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. این روغن می تواند از ایجاد شوره و خشکی پوست سر جلوگیری کند. همچنین عفونت ها، انگل ها، قارچ های پوستی و باکتریایی را درمان کرده و از ایجاد آن ها جلوگیری می کند.

روغن آملا (آمله) همچنین می تواند از سفیدی زودرس موها نیز جلوگیری کند. این روغن حاوی سلنیوم است. این ماده می تواند فولیکول های مو را تقویت کرده و از ریزش تارهای مو جلوگیری کند.این روغن تقویت کننده موهای شکننده و ضعیف است. همچنین انتخاب مناسبی برای روغن تراپی موهای زبر و خشن است. به کمک این روغن شکل ظاهری موها بهبود یافته و موهایی سالم و زیبا خواهید داشت.

نحوه تولید روغن آملا (آمله)

در صورتی که قصد خرید روغن آملا (آمله) را دارید، بهتر است ابتدا با نحوه تولید آن آشنا شوید. برای تهیه روغن آملا میوه های این درخت که شباهت بسیار زیادی به انگور دارند را در یک روغن پایه ریخته و به مدت چند روز رها می کنند. با این کار تمام خواص و روغن موجود در این میوه در روغن پایه آزاد می شود. از روغن نارگیل، کنجد یا روغن های معدنی برای این کار استفاده می شود.

نحوه مصرف روغن آملا

برای تقویت موها تنها کافیست هر شب چند قطره از این روغن را به کمک کف دست روی پوست سر ماساژ دهید. سپس روز بعد موها را شسته و آبکشی کنید.

 خرید روغن آملا (آمله) اصل

برای خرید روغن آملا (آمله) اصل بهتر است بدانید که رنگ این روغن مایل به سبز بوده و غلظت نسبتاً بالایی دارد. این روغن فاقد هر گونه رسوب است. همچنین بوی آن شبیه به ذرت و دانه های گیاهی است. در صورتی که از روغن های گیاهی اصل برای روغن تراپی موها استفاده شود تأثیر آن بیشتر بوده و با عوارض کمتری همراه خواهد بود. بنابراین قبل از خرید از اصل بودن و خالص بودن این روغن اطمینان حاصل کنید.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی