روغن تخم کدو

  • مناسب سالاد وخام خواری

  • پیشگیری از سرطان پروستات

  • سرشاز از منیزیم و آهن

125,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

خواص روغن تخم کدو

روغن تخم کدو از پوکی استخوان جلوگیری می‌کند و برای کسانی که در دفع ادرار خود دچار اختلالاتی می‌باشند مفید است. این روغن همچنین از پوست محافظت می‌کند. خرید روغن تخم کدو برای افرادی که از تاسی رنج می‌برند موثر می‌باشد و باعث می‌شود موهای آنها دوباره رشد کند.

 برای زنانی که در دوران یائسگی هستند خرید روغن تخم کدو می‌تواند علائم آنها را کاهش داده و باعث کم شدن گرگرفتگی در آنها شود. در بسیاری از کشورها به دلیل گیاهخوار بودن افراد خرید روغن تخم کدو رواج بیشتری دارد و در بیشتر غذاها از آن استفاده می‌شود.

روغن تخم کدو برای کودکانی که شب ادراری دارند نیز می‌تواند موثر باشد. همچنین عفونت‌های روده‌ای و سنگ مثانه را می‌توان با استفاده از این روغن درمان نمود.

روغن تخم کدو برای استفاده در غذا

روغن تخم کدو برای آشپزی هم استفاده می‌شود. از این محصول  در تهیه سس برای سالاد ها و همچنین پخت سوپ کمک میگیرند. اما به طور کلی نمی‌توان از این روغن برای پخت و پز استفاده نمود زیرا در مدت زمان کوتاهی دود می‌کند.

پیشگیری از حملات قلبی

روغن تخم کدو دارای چربی‌های غیر اشباع می‌باشد. بدین ترتیب از حمله قلبی جلوگیری می‌نماید. خرید روغن تخم کدو برای افرادی که مشکل پروستات دارند توصیه می‌شود. این روغن می‌تواند جریان ادرار را در این افراد بهبود بخشد و التهاب را کاهش دهد. بدین ترتیب این روغن از یکی از شایع ترین سرطان‌ها در مردان پیشگیری می‌کند.

درمان پوکی استخوان

استفاده از روغن تخم کدو هم به صورت موضعی و هم به صورت خوراکی باعث می‌شود از پوکی استخوان در افراد جلوگیری شود. این روغن منبع مهمی از اسیدهای چرب امگا ۶ می‌باشد خرید روغن تخم کدو برای کسانی که پوست آنها خارش دارد و یا کهیر میزند مفید است. همچنین از این روغن می‌توان برای درمان خارش سر استفاده نمود.

خرید روغن تخم کدو

سعی کنید خرید روغن کدو را از فروشگاه‌های معتبر انجام دهید تا محصول خالصی را خریداری نمایید. برخی از فروشنده‌های روغن سلامت افراد را مدنظر قرار داده واز افزودن ناخالصی به روغن اجتناب می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود خاصیت روغن چند برابر شده و ضرری برای بدن نداشته باشد.

همچنین کیفیت روغن و سلامت آن بسیار مهم می‌باشد. در هنگام خرید به این موضوع توجه داشته باشید که روغن تخم کدو باید غلظت متوسطی داشته باشد و رنگ آن کدر نباشد.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی