روغن پسته

  • آبرسان فوق قوی مو

  • درخشان کننده ساقه مو

  • سرشار از آنتی اکسیدان

  • تقویت رشد مو

  • ضد درد مفاصل و عضله ها

195,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

روغن پسته اصل Pistachio Oil از پسته خام به دست می آید. این روغن حاوی 20 درصد اسیدهای چرب و ویتامین E است. بیشترین کاربرد خرید روغن پسته به صورت موضعی است. روغن پسته دارای طبیعتی گرم و خشک است.

خواص روغن پسته

اگر قصد خرید روغن پسته را دارید بهتر است ابتدا با خواص و کاربردهای آن آشنا شوید. از این روغن به طور گسترده در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. تأثیر مثبت این روغن به روی پوست بسیار قابل توجه است. این روغن می تواند به التیام زخم ها در قسمت های مختلف بدن کمک کند. همچنین حاوی آنتی اکسیدان های قوی بوده و می تواند منجر به از بین رفتن چین و چروک های پوستی و جوانسازی آن شود.

اما شاید یکی از مهم ترین کاربردهای روغن پسته در تقویت موها باشد. این روغن سرشار از ویتامین E بوده و می تواند به پر پشت شدن و افزایش درخشندگی موها کمک کند. اگر موهای رنگ شده یا آسیب دیده ای دارید، بهتر است از روغن پسته برای ماساژ و روغن تراپی مو هایتان استفاده کنید. این روغن آبرسانی بسیار قوی بوده و موها را از حالت خشک و شکننده بودن خلاص می کند. از مهم ترین کاربردهای خرید روغن پسته می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

  •         آبرسان قوی مو
  •         درخشان کننده مو
  •         سرشار از آنتی اکسیدان
  •         تقویت کننده و کمک به رشد مو
  •         ضد درد مفاصل و عضله ها

روغن پسته تسکین دهنده درد بوده و می تواند دردهای مفصلی و استخوانی را بهبود بخشد.

نحوه مصرف روغن پسته

بعد از خرید روغن پسته بهتر است کمی از آن را روی پوست سر ریخته و ماساژ دهید تا جذب شود. سپس موهای خود را به وسیله یک حوله یا کلاه پوشانده و تا صبح صبر کنید. روز بعد می توانید موهایتان را به وسیله شامپو شسته و سپس آبکشی کنید. جهت تسکین دردهای مفصلی خود نیز می توانید مقداری از این روغن را روی ناحیه مورد نظر ریخته و ماساژ دهید. این روغن به سرعت جذب شده و چرب یا چسبنده نیست.

البته از این روغن در سالاد، سوپ، آبمیوه و غیره هم به صورت خوراکی استفاده می شود. بهتر است این روغن را حرارت ندهید تا خواص خود را از دست ندهد. همچنین از این روغن در طبخ کوکی ها و دسرها نیز استفاده می شود.

نحوه تولید روغن پسته

روغن پسته با استفاده از روش پرس سرد تولید می شود. در این روش از هیچ گونه ماده افزودنی شیمیایی و حلال استفاده نمی شود. در نتیجه این روغن کاملاً خالص بوده و دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری است.

خرید روغن پسته اصل

برای تشخیص روغن پسته اصل به هنگام خرید به رنگ آن توجه کنید. این روغن رنگ زرد مایل به سبز دارد. همچنین در صورتی که می خواهید این روغن را به صورت خوراکی مصرف کنید، به نحوه تولید آن توجه کرده و از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی