روغن میخک

  • ضد درد مفاصل

  • بی حس کننده موضعی

  • ضد درد دندان

  • ضد عفونی کننده پوست

125,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

روغن میخک و خواص بی نظیر آن

استفاده از روغن میخک تاثیر زیادی در کاهش درد دندان دارد. روغن میخک برای ضدعفونی کنندگی، کاهش درد و التهاب دندان مورد استفاده قرار میگیرد. مصرف آن برای نوزادانی که تازه میخواهند دندان در بیاورند کاربرد دارد. اما برای استفاده از آن بهتر است با پزشک مشورت کنید زیرا استفاده بیش از حد از آن ممکن است باعث سوختگی در داخل دهان شود.

خرید روغن میخک و استفاده از آن باعث درمان اختلالاتی مانند سرفه، سرماخوردگی و آسم می شود. اثرات خنک کنندگی و ضد التهابی روغن میخک امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین از این روغن برای تمیز نمودن راه‌های هوایی استفاده می گردد.

روغن میخک و استفاده از آن برای پوست

خرید روغن میخک برای افرادی که بر روی پوست خود آکنه دارند توصیه می‌شود. از این روغن در بسیاری از محصولات آرایشی استفاده شده است. استفاده مداوم و به اندازه این روغن باعث میشود چین و چروک های پوست کاهش یابد و جوانسازی پوست به طور مناسبی انجام شود. روغن میخک با افزایش جریان خون در پوست باعث خونرسانی بیشتر به سلول های پوستی می شود.

روغن میخک همچنین به سلامت و درخشان شدن موهای شما کمک می کند. برای این کار کافیست چند قطره از روغن میخک را با روغن زیتون ترکیب نموده و بر روی ساقه ی موها بمالید.

تقویت سیستم ایمنی بدن با خرید روغن میخک

خرید روغن میخک با داشتن خاصیت ضد باکتریایی باعث تصفیه خون شده و اثرات مناسبی در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. آنتی اکسیدان موجود در این روغن رادیکال های آزاد بدن را کاهش میدهد.

روغن میخک خستگی و کسالت را برطرف میکند و تاثیر خوبی در درمان افسردگی دارد. همچنین برای کاهش سردردهای مزمن می‌توانید مقداری روغن میخک را با نمک مخلوط نموده و بر روی پیشانی خود بمالید. اثرات خنک کنندگی روغن میخک باعث می‌شود سردرد به سرعت تسکین یابد.

بهتر است کسانی که برای اولین بار از روغن میخک استفاده می کنند ابتدا از مقدار کمی از روغن استفاده نمایند زیرا ممکن است به آن حساسیت داشته باشند.

خرید روغن میخک اصل

در خرید روغن میخک دقت کافی را به عمل آورید که محصولی ارگانیک را خریداری نمایید. بهتر است خرید خود را از فروشگاه ها و مراکز معتبر انجام دهید تا مطمئن باشید که افزودنی های شیمیایی به روغن اضافه نشده است. روغن میخک نباید در تماس مستقیم با چشم قرار گیرد. همچنین برای مادران باردار و شیرده و کودکان زیر 5 سال توصیه نمی شود. این روغن ممکن است خونریزی را افزایش دهد.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی