روغن شاهدانه

  • تنظیم گردش خون

  • درمان گرفتگی عضلات

  • درمان دردهای مفصلی

  • تقویت کننده ریشه موی سر

150,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

خواص روغن شاهدانه

استفاده از روغن شاهدانه خواص نامحدودی دارد. این روغن از میوه های روغنی شاهدانه گرفته میشود. این روغن با روش کلدپرس از دانه های گیاه شاهدانه به دست می آید. در نتیجه خواص روغن حفظ شده و ویتامینها و املاح معدنی آن از دست نمی رود.

خرید روغن شاهدانه و استفاده از آن برای تسکین درد ها از دیرباز مورد توجه بوده است. یکی از مهمترین مصارف این روغن استفاده از آن برای درد گوش می باشد. همچنین می توان از این روغن برای پیشگیری از بیماری های قلبی استفاده نمود. آنتی اکسیدان موجود در روغن شاهدانه باعث باز شدن رگهای قلبی و کمک به جریان خون  بهتر میشود.

این روغن کلسترول خون را کاهش میدهد. تحقیقات اخیر نشان می دهد استفاده از روغن شاهدانه می‌تواند از ابتلا به آلزایمر پیشگیری کند. این روغن همچنین حملات عصبی ناشی از بیماری‌های دیگر را کنترل می کند.

خواص روغن شاهدانه برای پوست و مو

روغن شاهدانه برای پیشگیری از التهابات پوستی و درمان آکنه توصیه می شود. این روغن می تواند غده های چربی پوست را کم کرده و به مرور زمان به درمان جوش ها کمک کند. به دلیل خواص زیاد روغن شاهدانه برای پوست از آن در محصولات زیبایی استفاده میشود .برای درمان آفتاب سوختگی می توان از این روغن بی نظیر استفاده نمود. این روغن جهت زیبایی پوست و مو و ماساژ صورت و بدن مورد استفاده میباشد.

خرید روغن شاهدانه برای پخت و پز یکی دیگر از موارد استفاده از آن محسوب می شوند. بهتر است روغن شاهدانه برای مصارف خوراکی را در یخچال نگهداری نمایید.

خرید روغن شاهدانه از منابع معتبر

خرید این روغن برای تسکین دردهای مفصلی و عضلانی بسیار کاربردی است و سالهای زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرد. برای اطمینان از اصالت روغن شاهدانه بهتر است آن را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید. این کار باعث می شود که خیالتان بابت اصل بودن و تاثیر پذیری آن راحت باشد. روغن شاهدانه با استفاده از دستگاه های پیشرفته تولید می شود و در فروشگاه های معتبر عرضه می گردد.

خرید روغن شاهدانه ارگانیک

خرید روغن شاهدانه را از مراکزی انجام دهید که گواهی اصل بودن کالا داشته باشد. رنگ روغن شاهدانه اصل سبز می باشد. بسته به دانه ای که روغن گیری از آن انجام می شود این رنگ می تواند سبز تیره یا سبز روشن باشد. اصل بودن روغن فقط با استفاده از دستگاه های پیشرفته امکان پذیر می باشد پس بهتر است با خرید از فروشگاه های معتبر و اطمینان به آن ها خیال خود را راحت کنید.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی