روغن زیره

  • لاغر کننده

  • ضد نفخ

  • تقویت کننده سیستم ایمنی بدن

  • ضد گرفتگی و اسپاسم عضلانی

  • تقویت مو و ناخن

395,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

روغن زیره و اثرات آن در جوانسازی پوست

خرید روغن زیره و استفاده از آن مانع از پیری زودرس میشود. این روغن  خواص بیشماری دارد و سرشار از املاح معدنی می باشد. از روغن زیره برای درمان بیماری های پوستی مثل پسوریازیس ویا  اگزما می توان استفاده نمود. از روغن زیره برای از بین بردن کلسترول خون استفاده میشود.

 خرید روغن زیره برای افرادی که میخواهند چربی سوزی موضعی انجام دهند بسیار موثر است. روغن زیره برای کاهش التهابات پوستی مفید است و استفاده مداوم از آن تقویت و جوانسازی پوست را به دنبال دارد. استفاده از روغن زیره می‌تواند تیرگی های دور چشم را درمان کند و همچنین برای تقویت موها و از بین بردن شوره سر مفید است.

خواص بی نظیر روغن زیره برای گوارش

از روغن زیره میتوان در درمان زخم معده استفاده نمود. این روغن همچنین می‌تواند التهابات روده و همچنین معده را از بین ببرد. هضم غذا با استفاده از روغن زیره بهبود می یابد. برای افرادی که ترشح بیش از حد اسید معده آنها را آزار می دهد استفاده از روغن زیره بسیار اثربخش است.

 روغن زیره و شادابی موها

برای تقویت موها می توانید روغن زیره را با روغن دیگری مانند زیتون ترکیب نموده و قبل از حمام پوست سر و ساقه موها را با آن ماساژ دهید. مادران شیرده می توانند مقداری از روغن زیره را با عسل مخلوط نموده و میل کنند این ماده می تواند شیر آنها را چند برابر افزایش دهد.

خرید روغن زیره از مراکز معتبر

بهتر است خرید روغن زیره را از مراکز معتبر انجام داده تا محصول خالص خریداری نمایید. روغن زیره خالص به روش پرس سرد می‌تواند بسیار موثر باشد. رنگ روغن زیره که از زیره سبز گرفته شده باشد سبز رنگ است و میتوانید در دمای اتاق تا دو سال آن را نگهداری نمایید.

استفاده خوراکی از روغن زیره می تواند سوخت و ساز بدن را افزایش داده و به لاغری کمک کند. همچنین می‌توانید این روغن را به صورت موضعی بر روی پوست ماساژ داده و به چربی سوزی کمک کنید. ورزش کردن در کنار استفاده از روغن زیره اثربخشی این روغن را دوچندان می کند.

 عوارض پوستی می تواند به راحتی با مواد معدنی موجود در روغن زیره درمان شود. شفافیت پوست را میتوانید با روغن زیره تجربه کنید. خرید روغن زیره از مکان هایی که روغن های ارگانیک تهیه می کنند باعث می شود محصول خریداری شده سرشار از آنتی اکسیدان بوده و رادیکال‌های آزاد را از بین ببرد.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی