روغن زردچوبه

  • ضد التهاب طبیعی

  • روشن کننده پوست

  • ضد جوش عالی

  • از بین برنده دردهای مفصلی

110,000 تومان
حجم:
درب محصول

توضیحات محصول:

خواص روغن زردچوبه

روغن زردچوبه برای درمان جای زخم ها کاربرد دارد. از این روغن برای تقویت سیستم گوارش نیز استفاده می شود. خرید روغن زردچوبه برای افرادی از که بیماری صرع رنج میبرند مفید است. همچنین برای درمان بی خوابی بسیار کاربردی می باشد.

از روغن زردچوبه برای درمان درد مفاصل و همچنین پیچ خوردگی و رگ به رگ شدن می توان استفاده نمود. روغن زردچوبه را می توان به عنوان یک ضدآفتاب قوی برای جلوگیری از آفتاب سوختگی استفاده نمود.

با خرید روغن زردچوبه می توانید با چین و چروک پوستتان مبارزه کرده و اثرات رادیکال های آزاد را بر پوست کم کنید. برای درمان ریزش مو و شوره سر نیز می توانید از روغن زردچوبه استفاده کنید.

روغن زردچوبه سیستم عصبی مغز را فعال میکند. این محصول از آلزایمر جلوگیری می کند. برای درمان آلرژی نیز می توان از این روغن استفاده کرد.

درمان تیرگی دور چشم با استفاده از روغن زردچوبه

برای درمان تیرگی های دور چشم باید روغن زردچوبه را با آب لیمو و آب گوجه فرنگی مخلوط نموده و اطراف چشم قرار دهید. این ترکیب را پس از ده دقیقه بشویید و نتیجه آن را ببینید.

درمان آکنه با خرید روغن زردچوبه

برای درمان آکنه کافیست چند قطره از این روغن را بر روی پوست ماساژ دهید و پس از چند دقیقه بشویید. این روغن همراه با روغن رزهیپ وعسل می تواند یک روشن کننده عالی برای پوست شما باشد. حتی برای درمان جای جوش می توانید این روغن را با آرد و شیر و عسل ترکیب نموده و بر روی پوست خود استفاده نمایید.

نکات مهم در خرید روغن زردچوبه

در خرید روغن زردچوبه به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است روغن پایه روغن کنجد باشد. رنگ این روغن زرد روشن است. ماندگاری آن دو سال می باشد و می توان این روغن را در دمای اتاق نگهداری نمود.

درمان التهاب لثه با استفاده از روغن زردچوبه

التهاب لثه و بوی بد دهان را می توان با استفاده از روغن زردچوبه درمان نمود. سیستم ایمنی بدن با استفاده از روغن زردچوبه تقویت می شود. همچنین برای درمان بیماری هایی مانند پسوریازیس و خشکی پوست می توان از ماساژ روغن زرد چوبه بر روی پوست استفاده نمود.

از روغن زردچوبه می توان به صورت مالشی، خوراکی و استنشاقی استفاده نمود. این روغن از ریشه گیاه زردچوبه به روش بن ماری تهیه می شود. روغن زردچوبه با افزودن خاصیت ارتجاعی پوست باعث تسکین دردهای موضعی می شود.

نظرات (0)

محصولات پیشنهادی